Ref rota
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 2: | Line 2: | ||
|+ Ref Rota | |+ Ref Rota | ||
|- | |- | ||
! | ! Location !! Day !! Start !! End !! Shift leader !! Refs !! Coaching / Training | ||
|- | |- | ||
| | | Anvil || Friday || 18:00 || 01:00 || Sue || Autumn<br>Charles<br>Harriette<br>Jonathan<br>Kiwi<br>Peter<br>Rich<br>Tea<br>|| Autumn - trainee<br>Charles - trainee<br>Jonathan - trainee<br>Kiwi - trainee | ||
|- | |- | ||
| Skirmish Friday|| 18:00 || 01:00 || James|| Cory<br>Cullen<br>Grace<br>Matt<br>Nathan<br>Nick<br>Owen<br>Ritchie<br>Tim<br>Tin|| Cullen - trainee<br>Grace - trainee<br>Tin- trainee | | Skirmish || Friday|| 18:00 || 01:00 || James|| Cory<br>Cullen<br>Grace<br>Matt<br>Nathan<br>Nick<br>Owen<br>Ritchie<br>Tim<br>Tin|| Cullen - trainee<br>Grace - trainee<br>Tin- trainee | ||
|- | |||
| Anvil || Saturday|| 10:00 || 14:00 || Sue || Autumn<br>Charles<br>Harriette<br>Jonathan<br>Kiwi<br>Peter<br>Rich<br>Tea<br>|| Autumn - trainee<br>Charles - trainee<br>Jonathan - trainee<br>Kiwi - trainee | |||
|- | |||
| Skirmish || Saturday|| 09:00 || 14:00 || James|| Cory<br>Cullen<br>Grace<br>Matt<br>Nathan<br>Nick<br>Owen<br>Ritchie<br>Tim<br>Tin|| Cullen - trainee<br>Grace - trainee<br>Tin- trainee | |||
|- | |||
| Anvil || Saturday|| 14:00 || 19:00 || Sue || Autumn<br>Charles<br>Harriette<br>Jonathan<br>Kiwi<br>Peter<br>Rich<br>Tea<br>|| Autumn - trainee<br>Charles - trainee<br>Jonathan - trainee<br>Kiwi - trainee | |||
|- | |||
| Skirmish || Saturday|| 14:00 || 19:00 || James|| Cory<br>Cullen<br>Grace<br>Matt<br>Nathan<br>Nick<br>Owen<br>Ritchie<br>Tim<br>Tin|| Cullen - trainee<br>Grace - trainee<br>Tin- trainee | |||
|- | |||
| Anvil || Saturday|| 19:00 || 01:00 || Sue || Autumn<br>Charles<br>Harriette<br>Jonathan<br>Kiwi<br>Peter<br>Rich<br>Tea<br>|| Autumn - trainee<br>Charles - trainee<br>Jonathan - trainee<br>Kiwi - trainee | |||
|- | |||
| Skirmish || Saturday|| 19:00 || 00:00 || James|| Cory<br>Cullen<br>Grace<br>Matt<br>Nathan<br>Nick<br>Owen<br>Ritchie<br>Tim<br>Tin|| Cullen - trainee<br>Grace - trainee<br>Tin- trainee | |||
|- | |||
| Anvil || Sunday|| 10:00 || 15:00 || Sue || Autumn<br>Charles<br>Harriette<br>Jonathan<br>Kiwi<br>Peter<br>Rich<br>Tea<br>|| Autumn - trainee<br>Charles - trainee<br>Jonathan - trainee<br>Kiwi - trainee | |||
|- | |||
| Skirmish || Sunday || 09:00 || 14:00 || James|| Cory<br>Cullen<br>Grace<br>Matt<br>Nathan<br>Nick<br>Owen<br>Ritchie<br>Tim<br>Tin|| Cullen - trainee<br>Grace - trainee<br>Tin- trainee | |||
|} | |} | ||
Revision as of 10:22, 12 July 2025
| Location | Day | Start | End | Shift leader | Refs | Coaching / Training |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Anvil | Friday | 18:00 | 01:00 | Sue | Autumn Charles Harriette Jonathan Kiwi Peter Rich Tea |
Autumn - trainee Charles - trainee Jonathan - trainee Kiwi - trainee |
| Skirmish | Friday | 18:00 | 01:00 | James | Cory Cullen Grace Matt Nathan Nick Owen Ritchie Tim Tin |
Cullen - trainee Grace - trainee Tin- trainee |
| Anvil | Saturday | 10:00 | 14:00 | Sue | Autumn Charles Harriette Jonathan Kiwi Peter Rich Tea |
Autumn - trainee Charles - trainee Jonathan - trainee Kiwi - trainee |
| Skirmish | Saturday | 09:00 | 14:00 | James | Cory Cullen Grace Matt Nathan Nick Owen Ritchie Tim Tin |
Cullen - trainee Grace - trainee Tin- trainee |
| Anvil | Saturday | 14:00 | 19:00 | Sue | Autumn Charles Harriette Jonathan Kiwi Peter Rich Tea |
Autumn - trainee Charles - trainee Jonathan - trainee Kiwi - trainee |
| Skirmish | Saturday | 14:00 | 19:00 | James | Cory Cullen Grace Matt Nathan Nick Owen Ritchie Tim Tin |
Cullen - trainee Grace - trainee Tin- trainee |
| Anvil | Saturday | 19:00 | 01:00 | Sue | Autumn Charles Harriette Jonathan Kiwi Peter Rich Tea |
Autumn - trainee Charles - trainee Jonathan - trainee Kiwi - trainee |
| Skirmish | Saturday | 19:00 | 00:00 | James | Cory Cullen Grace Matt Nathan Nick Owen Ritchie Tim Tin |
Cullen - trainee Grace - trainee Tin- trainee |
| Anvil | Sunday | 10:00 | 15:00 | Sue | Autumn Charles Harriette Jonathan Kiwi Peter Rich Tea |
Autumn - trainee Charles - trainee Jonathan - trainee Kiwi - trainee |
| Skirmish | Sunday | 09:00 | 14:00 | James | Cory Cullen Grace Matt Nathan Nick Owen Ritchie Tim Tin |
Cullen - trainee Grace - trainee Tin- trainee |